
Принтер етикеток Xprinter XP-420 для пошти
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: XP-420
3 520 ₴
Показати оптові ціни- +380 (97) 095-54-99
Термопринтер для друку штрих-кодів ттн нової пошти до 108 мм
Xprinter XP-420 — термопринтер, який чудово підійде для друку ттн нової пошти, укрпошти та інших перевізників.
Xprinter XP-420 принтер початкового рівня розрахований на невеликий обсяг друку до 1 стик. етикеток на день. Швидкість друку 127 мм/с, підтримка QR і 1D коду, призначений для друку, чеків, штрихкоду, графічної та текстової інформації на самоклейних етикетках. Ідеально підходить для впровадження технології штрихового кодування (маркування упакованого товару) на підприємствах. Широко застосовується в компаніях, що надсилають/доставлянням вантажів, на складах, лабораторіях, у роздрібній торгівлі та інших сферах обслуговування, де необхідне маркування продукції.

>Особливості термопринтера XP-420 :
-
Розпізнавання кінця етикетки
-
Економія часу завдяки високій швидкості друку
-
Контроль температури друкувальної головки
-
Перезапуск незавершеного друку після встановлення паперу в разі, якщо його немає в подавальному лотку
-
Функція автоматичного вирівнювання паперу (етикеток) у подавальному лотку відразу після закриття лотка
-
Легкий доступ до лотка, для швидкої заміни паперу
-
Можливість роботи з рулонами збільшеного діаметра або листовими поштовими етикетками (необхідні додаткові аксесуари, до комплекту не входять, купуються окремо)
-
Слот для microSD карти для розширення обсягу FLASH пам'яті (максимально підтримуваний обсяг SD карти 4 Гб)

Характеристики принтера Xprinter XP-420:
-
Метод друку: Термодрук
-
Роздільна здатність: 203dpi (8точок/мм)
-
Швидкість друку: макс. 127 мм/с
-
Ширина друкування: мін. 20 мм, макс. 108мм
-
Довжина друку: 10-2286мм
-
Ширина етикетки: мін. 20 мм, макс. 118 мм
-
Товщина етикетки: 0,06-0,25 мм.
-
Діаметр рулону паперу: 127 мм (макс.)
-
Датчик температури, фотоелектричний сенсор
-
Підтримка інтерфейсів: USB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XPrinter |
| Країна виробник | Китай |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 2000 мм |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Діаметр рулону | 127 мм |
| Тип намотування | внутрішня |
| Тип штрих-коду | 2D, 1D, Code 128 |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 5 град. |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 520 ₴






