
влевовправо
Ваговий індикатор у металі (від 60 до 50000кг)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Т-601
1 100 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Голова для електронних ваг до 5000 кг
Сталевий блок керування вагами з мережевим адаптером. Калібрується під будь-яке навантаження. Яскравий і економічний жк дисплей із регульованою підсвіткою. Вбудований акумулятор 4 В4 А·год дає змогу працювати автономно до 100 годин. Обладнаний усіма необхідними функціями.
Сумісний із такими вагами, як-от:
- Rainberg;
- Вітек;
- Домотек;
- Nokasonic;
- Прок;
- OXI;
- Opera;
- Crystal;
- Олімп;
- Планета ваг;
- Центровага;
- Дніпровіс;
- Зевс;
- Світ ваг та інші.
Комплект постачання:
- Індикатор;
- Блок живлення;
- Захисний чохол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Олімп |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Індикатор |
| Монітор | |
| Колір фону | Зелений |
| Колір символів | Чорний |
| Кількість рядків | 1 шт. |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 4 В |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 1 100 ₴





