-12%влевовправо
Ваги торговельні ВТД-15Т1 СВ
- В наявності
2 390 ₴
2 100 ₴
+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгові ектронні ваги ВТД-15Т1СВ до 15кг
ВТД-Т1-СВ – це ваги з функцією розрахунку решти. Завдяки компактним габаритам буде суттєво економити робочий простір. Застосовуються для торгівлі в супермаркетах, магазинах та інших торгових точках.
Характеристики та переваги сертифікованих Торгових ваг ВТД-15Т1-СВ:
- Максимальна межа зважування 15 кг
- Дискретність (точність) 5 грам
- Розмір платформи 280х230 мм
- Платформа Нержавіюча сталь
- Живлення мережа 220В + Вбудований акумулятор з автономною роботою 50-200 годин
- Робочий інтервал температур –10°C+40°C
- Індикатор з двох сторін
- Тарування - віднімання маси тари
- Автоматичний економний режим
- Комірки пам'яті
- Функція підсумовування
- Ваги підвищеної точності
- Рівень встановлення
- Регульовані ніжки
- Гарантія 12 місяців
- Внесено до Держреєстру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Номінальна потужність | 0.05 кВт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 230 мм |
| Ширина платформи | 280 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 100 ₴




