-8%влевовправо
Ваги товарні Прок ВТ-600 (60*80см)
- В наявності
5 700 ₴
5 225 ₴
+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваги платформні до 600 кг з акумулятором
Товарні ваги до 600 кг серії ПРОК ідеально підійдуть у магазин, склад, ресторан, ринок, школу, торгову базу. Ця модель ваг має платформу з неіржавкої сталі, металеву стійку між платформою й індикатором, яка знімається, й індикатор у металевому корпусі. Розміри платформи 600 х 800 мм.
Товарні ваги ПРОК-ВТ-600 кг підійдуть для зважування:
- Продуктів
- Товаров
- Для одягу
- Для ящиків
- Для пивних кег
- Для овочевих сіток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Прок |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Товарні |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Максимальна вага | 600 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 800 мм |
| Ширина платформи | 600 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 5 225 ₴


