Практичні та надійні ваги для роздрібної торгівлі, громадського харчування й побутового використання
Представляємо нову покращену модель з елегантним дизайном і зручною вологозахищеною клавіатурою і глибокою платформою!
Ваги торговельні електронні ACS-40 до 40 кг — ідеальне рішення для роздрібної торгівлі, де потрібна автономність роботи (від вбудованого акумулятора) та зважування продуктів масою до 40 кг. Завдяки платформі з неіржавкої сталі розміром 23 см x 34 см і точності поділки 5 грама, ці ваги забезпечують надійні та точні вимірювання.
Ваги торговельні електронні ACS-40 обладнані двома РК-дисплеями, які відбивають усю необхідну інформацію про товар, що зважується, і його ціну. Крім того, вони мають яскраве зелене підсвічування для використання в темну пору доби або в затемнених приміщеннях.
Характеристики ACS-40:
-
Два дисплеї для індикації ціни, ваги та вартості товару (продавець/купівельник)
-
Автостандартування нуля
-
Автоматичний розрахунок вартості товару
-
Збереження до 7 цін у пам'ять ваг
-
Сумамування вартості кількох зважувань
-
Режими підсвічування дисплеїв
-
Функція тари
-
Мембранна водонепроникна клавіатура
-
Максимальна вага: 40 кг
-
Мінімальна вага: 20 гр
-
Крок зважування: 5 гр
-
Живлення: 220V і вбудований акумулятор 4V4Ah
-
Робоча температура: -10 до +40
-
Заявлена робота акумулятора: до 100 годин
-
Заявлений час заряджання: до 10 годин
-
Довжина кабелю заряджання: 1,3 метра
-
Розмір платформи: 34 x 23 см
Комплектація
-
Ваги
-
Вбудований акумулятор
-
Зарядний пристрій
-
Інструкція
-
Коробка
Розмір ваг: 38 x 36 x 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ACS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Номінальна потужність | 0.05 кВт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 5 г |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 230 мм |
| Ширина платформи | 340 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 924 ₴







