
Підвісні ваги ВК ЗЕВС III на кран до 10 тонн з пультом радіо
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ВК ЗЕВС III_10000 РПУ
від 33 880 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Электронные подвесные весы на кран до 10000 кг имеют степень защиты от пыли и воды (ip65). Весы Зевс-3 РПУ имеют радиоканальный пульт управления, облегчающий работу и учет на предприятиях и базах с большой площадью. Пульт радио-канала дублирует показания с дисплея весов на расстоянии до 250 метров.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Зевс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Принцип роботи | Електронний |
| Клас точності | ІІІ середній |
| Найменша границя зважування | 100 кг |
| Найбільша межа зважування | 10000 кг |
| Дискретність | 5 кг |
| Гранично допустиме перевантаження | 125 % |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Інтерфейс | Провідний/Бездротовий |
| Максимальна відстань дистанційного керування | 250 м |
| Клямка гака | Автоматична |
| Монітор | |
| Монітор | LCD TFT |
| Розмір монітора | 2.8 дюйм |
| Висота символу | 15 мм |
| Кількість рядків | 5 шт. |
| Мова інтерфейсу | Російська |
| Індикація | Світлова |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Мінімальна робоча температура | -10 °С |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга | 6 В |
| Вага | 45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне управління | РПУ (до 250м), IP 54 |
| Частота роботи радіоканалу | 868 МГц, потужність до 10 мВт |
- Ціна: від 33 880 ₴

