Супер цена

влевовправо
Недорогий сенсорний POS-Термінал 15" SPARK-TT-2315.Q1 зі зчитувачем магнітних карток
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TT-2315.Q1
від 29 220 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сенсорний моноблок SPARK-TT-2315.Q1 (моноблок, у комплекті зчитувач магнітних карток)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | LAN-порт, Наявність Wi-Fi, Зчитувач магнітних карт, PS/2, VGA-порт, COM-порт, Паралельний порт |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 325 мм |
| Глибина | 247 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Монітор | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Тип матриці | TN+Film |
| Тип сенсорного екрану | Резистивний |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Жорсткий диск | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | SATA 3 |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 6 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Процесор | |
| Кількість ядер | 2 |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Atom |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4096 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Частота оперативної пам'яті | 1333 MHz |
- Ціна: від 29 220 ₴


