Общепит

влевовправо
Сенсорний моноблок 15" SPARK TT-2015 2P3 зі зчитувачем магнітних карт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TT-2015 2P3
від 39 600 ₴
Показати оптові ціни+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Промисловий безвентиляторний POS термінал з резистивним 15" дисплеєм
Металевий корпус системного блоку POS-терміналу SPARK TT-2015 забезпечує охолодження елементів системи, безперебійну роботу у важких умовах, необхідний захист від механічних ушкоджень, впливу радіохвиль. Система надійно захищена від проникнення вологи. Термінал працює абсолютно безшумно за рахунок відсутності вентилятора. Менша кількість рухомих частин знижує число відмов у порівнянні з системами, оснащеними вентиляторами. Захищеність від проникнення пилу підвищує надійність роботи POS-терміналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spark |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | LAN-порт, Зчитувач магнітних карт, PS/2, VGA-порт, COM-порт |
| Тип обладнання | POS-термінал |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Монітор | |
| Діагональ екрану | 15 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1024×768 (XGA) |
| Тип матриці | TN+Film |
| Тип сенсорного екрану | Резистивний |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Жорсткий диск | |
| Інтерфейс підключення жорсткого диска | SATA 3 |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Виробник процесора | Intel |
| Сімейство процесора | Celeron |
| Частота процесора | 2.41 GHz |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2048 MB |
| Частота оперативної пам'яті | 1333 MHz |
- Ціна: від 39 600 ₴


