-28%влевовправо
Торгові ваги ВТЕ-Центровес 15Т1-ДВ-Н 15кг (330*230мм)
- В наявності
- Код: 15Т1ДВН(СВ)
3 600 ₴
2 600 ₴
+380 (50) 620-37-08
- +380 (97) 095-54-99
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні торгові ваги ВТЕ-Центровес 15Т1-ДВ-Н 15кг (330*230мм)
Ваги торгові без стійки ВТЕ-Центровес-15Т1-ДВ-Н(СВ) – класичний дизайн, ергономічна форма та висока функціональність. Ця модель ефективна у сфері торгівлі та іншої діяльності. Ваги служить для зважування різних товарних груп масою до 15 кілограмів. Дискретність складає 2 грами. Отримані результати відображаються на світлодіодному дисплеї. Вагова платформа 320х230мм виконана із нержавіючої сталі. Високостійкий корпус з первинного пластику надійно оберігає пристрій від механічного пошкодження.
- Максимальна вага: 15 кг;
- Ціна поділки: 2 г;
- Виробник: Центровес;
- Країна виробник: Україна;
- Тип ваг: Торгові;
- Тип керування: Електронне;
- Тип живлення: Акумулятор, Мережа 220 В;
- Номінальна потужність: 0.05кВт;
- Ступінь захисту IP: 20;
- Максимальна робоча температура: 40 град.;
- Мінімальна робоча температура: -10 град.;
- Гарантійний термін: 12міс.
Опис платформи ваг:
- Довжина платформи: 330 мм;
- Ширина платформи: 230 мм;
- Матеріал платформи ваг: Нержавіюча сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронне |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Номінальна потужність | 0.05 кВт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 2 г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 330 мм |
| Ширина платформи | 230 мм |
| Матеріал платформи ваг | Нержавіюча сталь |
- Ціна: 2 600 ₴


